| Product Dimensions | ‎45.1L x 21W x 14.1H Centimeters |
|---|---|
| Brand | ‎SilverStone |
| Power Connector Type | ‎3-Pin |
| Voltage | ‎12 Volts |
| Wattage | ‎360 Watts |
| Cooling Method | ‎Water |
| Compatible Devices | ‎Desktop |
| Noise Level | ‎35.6 dB |
| Material | ‎Rubber |
| Manufacturer | ‎SilverStone |
| Country of Origin | ‎China |
| Model number | ‎SilverStone |
| Colour | ‎White |
| Number of Memory Sticks | ‎1 |
| Item Weight | ‎1 kg |
| Item model number | ‎SilverStone |




Reviews
There are no reviews yet.