View cart “LG 22MP400-B | 22″ 1080p 60Hz VA 5ms” has been added to your cart.
ZEBRONICS Zeb-V19Hd 18.5
₹4,500.00
| Screen Size | 46.9 Centimetres |
| Display Resolution Maximum | 1366 x 768 Pixels |
| Brand | ZEBRONICS |
| Special Feature | Anti Glare Screen |
| Refresh Rate | 60 Hz |
Category: Monitor
Description
About this item
- 46.9cm Screen Size (18.5inch LED Display).Max. brightness 220cd/m²
- 46.9cm Screen Size (18.5inch LED Display) HDMI & VGA Ports for Input, Response Time: 8 ms
- HD 1366 x 768 Native resolution with 16:9 Aspect Ratio
- Supports 16.7 Million Colors
- High quality 220cd/m² Maximum Brightness
- Dynamic Contrast Ratio 500000:1
- Viewing Angle H170°/ V160°.
- 8ms Response Time & 0.3 x 0.3 mm Pixel Pitch Green
- Wall Mountable, Glossy Panel and Slim Design
- One year warranty carry into service center
Reviews (0)
Be the first to review “ZEBRONICS Zeb-V19Hd 18.5” Cancel reply
Shipping & Delivery


MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum.
Related products
Acer Nitro VG240YS | 24″ 1080p 165Hz IPS 1ms
₹11,000.00
| Screen Size | 23.8 Inches |
| Display Resolution Maximum | 1920 x 1080 Pixels |
| Brand | Acer |
| Special Feature | Wall Mountable, Swivel Adjustment, Frameless, Tilt Adjustment, Thin Bezel, Flicker-Free, Built-In SpeakersWall Mountable, Swivel Adjustment, Frameless, Tilt Adjustment, Thin Bezel, Flicker-Free, Built-In Spea… See more |
| Refresh Rate | 165 Hz |
LG UltraGear 24GQ50F-B | 24″ 1080p 165Hz VA 1ms
₹11,890.00
MSI PRO MP241X | 23.8”1080p 75Hz VA 4ms Monitor
₹9,990.00
Samsung Odyssey G5 | 34″ Curved 1440p (2K) 165Hz VA 1ms
₹38,899.00
| Screen Size | 34 Inches |
| Display Resolution Maximum | 3440 x 1440 Pixels |
| Brand | SAMSUNG |
| Special Feature | Curved,Adaptive Sync,High Dynamic Range,Wall-Mount,Eye Saver Mode,Flicker Free,Off Timer Plus,Screen Size Optimizer,Black Equalizer,Low Input Lag Mode,Refresh Rate OptimizorCurved,Adaptive Sync,High Dynamic Range,Wall-Mount,Eye Saver Mode,Flicker Free,Off Timer Plus,Screen Size… See more |
| Refresh Rate | 165 Hz |
MSI Optix MAG342CQR | 34″ 1440p 144Hz VA 1ms Ultrawide
₹41,490.00
BenQ MOBIUZ EX2710S | 27″ 1080p 165Hz IPS 1ms
₹19,250.00
Samsung Odyssey G3 | 27″ 1080p 144Hz VA 1ms
₹18,990.00
Acer HA220Q (White) | 21.5″ 1080p 75Hz IPS 1ms
₹10,790.00









Reviews
There are no reviews yet.