View cart “LG 27GL650F-B | 27″ 1080p 144Hz IPS 1ms” has been added to your cart.
LG UltraGear 32GN650-B | 32″ 1440p 165Hz VA 1ms
₹24,099.00
| Screen Size | 32 Inches |
| Display Resolution Maximum | 2560 x 1440 Pixels |
| Brand | LG |
| Special Feature | Height Adjustment, Adaptive Sync, Pivot Adjustment, Tilt Adjustment, High Dynamic Range |
| Refresh Rate | 165 Hz |
Category: Monitor
Description
About this item
- Display: 32″ QHD (2560 x 1440 ) Wide Angle VA Panel | sRGB 95% | HDR 10 | Color Calibrated
- Gaming Features: 1ms MBR, 165 Hz, AMD FreeSync Premium
- Connectivity: Display Port , HDMI x 2, Headphone Out
- Stand: Height Adjust, Pivot , Title | 100 x 100 VESA Mount Compatible
- Dynamic Action Sync, Black Stabalizer, Cross Hair
Reviews (0)
Be the first to review “LG UltraGear 32GN650-B | 32″ 1440p 165Hz VA 1ms” Cancel reply
Shipping & Delivery


MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum.
Related products
Acer Nitro VG240YS | 24″ 1080p 165Hz IPS 1ms
₹11,000.00
| Screen Size | 23.8 Inches |
| Display Resolution Maximum | 1920 x 1080 Pixels |
| Brand | Acer |
| Special Feature | Wall Mountable, Swivel Adjustment, Frameless, Tilt Adjustment, Thin Bezel, Flicker-Free, Built-In SpeakersWall Mountable, Swivel Adjustment, Frameless, Tilt Adjustment, Thin Bezel, Flicker-Free, Built-In Spea… See more |
| Refresh Rate | 165 Hz |
Samsung LC24RG50FZWXXL | 24″ 1080p 144Hz VA 4ms Curved
₹14,490.00
LG UltraGear 24GQ50F-B | 24″ 1080p 165Hz VA 1ms
₹11,890.00
Samsung Odyssey G5 | 34″ Curved 1440p (2K) 165Hz VA 1ms
₹38,899.00
| Screen Size | 34 Inches |
| Display Resolution Maximum | 3440 x 1440 Pixels |
| Brand | SAMSUNG |
| Special Feature | Curved,Adaptive Sync,High Dynamic Range,Wall-Mount,Eye Saver Mode,Flicker Free,Off Timer Plus,Screen Size Optimizer,Black Equalizer,Low Input Lag Mode,Refresh Rate OptimizorCurved,Adaptive Sync,High Dynamic Range,Wall-Mount,Eye Saver Mode,Flicker Free,Off Timer Plus,Screen Size… See more |
| Refresh Rate | 165 Hz |
BenQ MOBIUZ EX2710S | 27″ 1080p 165Hz IPS 1ms
₹19,250.00
BenQ MOBIUZ EX240N | 24″ 1080p 165Hz VA 1ms
₹13,200.00
Acer HA220Q (White) | 21.5″ 1080p 75Hz IPS 1ms
₹10,790.00









Reviews
There are no reviews yet.